Ako stretnúť najlepšieho kamaráta na svete

29. 8. 2014 | Späť

Všade, kde bývajú mladé rodiny s deťmi, je na uliciach veselo a živo. Okrem bicyklov, lôpt a zabudnutých šiltoviek tam určite nájdete aj kamarátov na život a na smrť.

Teda, pokiaľ je tá Vaša ulica bezpečná a chránená. To sa však častokrát nedá očakávať od ulíc v rozostavaných štvrtiach a nedokončených komplexoch. Tým skôr, že takéto ulice väčšinou bývajú znečistené a nebezpečné. Každú chvíľu tam stretnete maminu s kočíkom, ktorá sa snaží čo najmenej sa ušpiniť, alebo tatina s dieťatkom na odrážadle, zablateným až po uši. Ale žiadnu veľkú kamarátsku "partiu", žiadny futbalový zápas či preteky na škôlkárskych motorkách tam nevidno. Samozrejme, toto všetko snáď jedného dňa bude realitou, no zatiaľ je to len predstava....

Na to aby si dieťa vedelo nájsť kamarátov, musí ich najprv stretnúť. A pokiaľ ho mamina nemá v okolí kam zobrať sa hrať, musí mu stačiť vlastná záhradka a pieskovisko a tam niekedy býva samému trochu smutno....

Našou snahou je priblížiť sa mladým rodinám a poskytnúť im čo najkomplexnejší servis. Preto plánujeme naše plne vybavené ihrisko sprístupniť verejnosti.

Takže, pokiaľ sa s Vaším dieťatkom doma už budete trošku nudiť, môžete si prísť nájsť kamarátov k nám! Zelená plocha, veľké kryté pieskovisko, bezpečné ihrisko a priestor na vozenie sa na malých dopravných prostriedkoch všetkého druhu Vám budú plne k dispozícií.

A ktovie, možno tam na Vaše dieťatko naozaj čaká ten najlepší kamarát na svete....