Nová škôlka na obzore!

5. 1. 2015 | Späť

S veľkou radosťou si dovoľujeme oznámiť, že v prvom polroku tohoto roka otvoríme ďalšiu Dúhovú škôlku!

Nová škôlka bude predstavovať moderný koncept "firemnej škôlky", a preto bude zriadená na mieru požiadavkám na kvalitné predškolské zariadenie poskytujúce výhody zamestnancom i zamestnávateľovi v prostredí moderných firiem.

Škôlka sa bude nachádzať v novotvorenom biznis centre Westend Gate na Patrónke. http://www.westendgate.sk/

Sme hrdí, že naším hlavným klientom a podporovateľom sa stala spoločnosť IBM. http://www.ibm.com/sk/sk/

Nespornou výhodou novej škôlky bude to, že sa nám prakticky bez kompromisov podarilo vytvoriť projekt predškolského zariadenia vyhovujúci všetkým zákonným požiadavkám na zariadenia podobného typu, ktorý je prevádzkovo oddelený od zvyšku administratívnej budovy a má tiež vlastné, priamo zo škôlky prístupné, chránené detské ihrisko.

Škôlka sa bude svojou filozofiou podobať zariadeniu v Chorvátskom Grobe- Čiernej Vode, bude mať v ponuke všetky naše štandardné služby- rôzne druhy starostlivosti, školský vzdelávací program zostavený na základe požiadaviek ISCED- 0, kvalifikovaný personál, výučbu angličtiny, pestrý doplnkový program (divadielka, koncerty a pod.), širokú paletu záujmových krúžkov a kurzov, odborných garantov ako psychológ, či logopéd, prednášky a stretnutia pre rodičov, výlety a školy v prírode, kvalitné stravovanie. Našou prioritou bude snaha zaradiť nové zariadenie do siete škôl a školských zariadení a získať tak akreditáciu výchovno- vzdelávacieho programu. 

Našim budúcim klientom- zamestnancom firiem biznis centra zas prinesie výhodu mať svoje dieťa umiestnené v kvalitnom zariadení "pod jednou strechou" spolu s ich kanceláriou, čo okrem iných výhod, určite zvýši mieru komfortu a zníži hladinu stresu spojenú s vozením dieťaťa na iné miesto v rámci mesta.

Veríme, že sa nám podarí pripraviť ponuku, ktorá našich budúcich klientov osloví a presvedčí o našom hlavnom cieli: spokojnosti malých aj veľkých :-)